Ekonomi

Denizli mahallesi iftarda buluşuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, iftar sofrası geleneğini Muratdede Mahallesi’ne taşıdı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası geleneği Muratdede Mahallesi’nde kuruldu. Yeşilyurt Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve binlerce vatandaş katıldı. Mahalle sakinlerinin ramazanlarını kutlayan Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler, vatandaşlarla birlikte namaz kıldı ve iftarlarını açtı.

“Bu güzellikler artarak devam edecek”

Başkan Zolan, “Allah’a şükür bizi yeniden iftar sofrasında buluşturdu. İnşallah bu güzellikler artarak devam eder. Davetimizi kabul edip gelen herkese teşekkür ediyorum. Bu gece çok özel bir gece. Bu gece Kadir Gecesi Bin aydan daha güzel olan bu geceyi çok güzel bir şekilde geçirmek lâzımdır.Bu mübarek gecede şehrimiz için yurdumuz için herkes için dua edelim.İşte 11 vilayetimizi etkisi altına alan bir afet yaşandı. Allah bir daha olmasın.Denizli Büyükşehir Belediyesi ve devletimizin tüm kurumları ilk günden beri orada seferber oldu.

19 Nisan Çarşamba günü Denizli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlayacaklarını belirten Başkan Zolan, saat 16.30’da 29 Ekim Bulvarı’nda tüm hemşerilerini beklediklerini söyledi. Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Önder Zolan, tüm vatandaşlara şeker tadında bir bayram geçirmelerini diledi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu